Twj Dom - Jedyny na Ziemi Lubuskiej bezpatny informator mieszkaniowo - budowlany

nieruchomości gorzów

WITAMY!!!


Miesięcznik TWÓJ DOM zawiera materiały dotyczące wyłącznie sfery nieruchomości, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Wydawany od 2003 roku jako magazyn bezpłatny i kolportowany w Gorzowie Wlkp. oraz innych miejscowościach pogranicza lubuskiego cieszy się dużym zainteresowaniem o czym może świadczyć ciągle rosnąca jego objętość.


Publikacje ofert większości biur nieruchomości, comiesięczny materiał o aktualnej ofercie kredytowej banków oraz reklamy firm z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, powodują, że magazyn każdego miesiąca dostarcza obszerny pakiet informacji dla wszystkich zainteresowanych. Ograniczona tematyka i wyważona objętość magazynu to niewątpliwy atut w stosunku do innych wydawnictw. Reklama umieszczona w naszym magazynie jest czytelna i dociera w sposób szybki
i skuteczny do naszego czytelnika a tym samym Państwa klienta.


Szybki i sprawny kolportaż miesięcznika w obiektach o dużym nasileniu ruchu
(np. Centra Handlowe, ZUS, banki, Urzędy Skarbowe, Urzędy Miast, Gmin, Starostwa Powiatowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe,
biurowce, hurtownie i markety) oraz innych wybranych miejscach to dodatkowy atut skuteczności naszego oddziaływania.

W celu zwiększenia dostępności miesięcznika, jego treść jest umieszczona w wersji elektronicznej w zakładce "Informator".


Jeżeli zależy Państwu na zwiększeniu zainteresowania Waszymi produktami i usługami to serdecznie zapraszamy do współpracy - naszą skuteczność potwierdzą zawsze nasi stali współpracownicy i klienci (np. biura nieruchomości).

 TWOJ DOM 2003-2016 | Wszelkie prawa zastrzezone | Created by Tdesign - STUDIO REKLAMY - kom. 796 529 101 - www.reklamabierzwnik.pl